Vincenzo

Hledáte decentní, ale přitom vkusný opasek, který zaujme kvalitou svého zpracování a zvoleným materiálem? Právě jste ho našli. Tělo opasku je tvořeno středně tmavou hnědou barvou, ale hrany jsou barveny jemně kontrastní tmavě hnědou. Díky tomu získává na originalitě a zajímavosti. S opaskem Vincenzo se budete odlišovat zatímco zůstanete konzervativní. Výroba opasku trvá 2 týdny.
Spona
  • Poniklovaná satinovaná (lehce broušená) mosaz.
Kůže
  • Prvotřídní semianilinové useň středně tmavé hnědé barvy s kompletně zachovaným pravým lícem, která byla ekologicky činěna v Itálii v přírodních tříslovinách a barvena v dřevěných sudech. Kůže pochází výhradně z francouzských krav chovaných ve volném výběhu.
Barva hran
  • Na zakázku namíchaná barva na bázi vody v tmavě hnědém odstínu.
Prošití
  • Vysoce odolná polyesterová nit tmavě hnědé barvy s atestací „ekologicky šetrný výrobek“.
Opasky jsou vyhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů, přesto se může stát, že kůže začne po čase vysychat, obzvláště na těch nejvíce namáhaných místech. V balení naleznete lahvičku se speciálním krémem na kůži a hadřík na jeho aplikaci. Krém naneste na opasek v tenké vrstvě a nechte ho po dobu několika hodin kůží vstřebat. Poté setřete nevstřebané zbytky a opasek můžete opět běžně používat. Více informací se dozvíte na našem blogu v článku 5 základních pravidel péče o kůži.

1 990 Kč


    Cena: 500Kč

0%
    VincenzoVincenzoVěnování