Valerio

Velice stylový opasek Valerio z modré kůže se stříbrnou sponou vzdává holt zručnosti naší dílny se svými kontrastními bílými hranami. K barvení hran opasku se používá velice jemný štěteček pomocí kterého se bílá barva pozvolna nanáší aniž by došlo k jejímu přesažení. Poté, co je barva nanesena, se hrana opětovně zabrušuje a znova se aplikuje bílá barva až do té doby, než dojde k dokonalému překrytí, tedy cca 5x. Opasky jsme si na dílně částečně předvyrobili, pouze je zkracujeme a orážíme vlastním logem a Vaším monogramem. Opasky odesíláme do 5 pracovních dnů od přijetí platby.
Spona
  • Poniklovaná satinovaná (lehce broušená) mosaz.
Kůže
  • Prvotřídní semianilinová useň modré barvy s kompletně zachovaným pravým lícem, která byla ekologicky činěna v Itálii v přírodních tříslovinách a barveny v dřevěných sudech. Kůže pochází výhradně z francouzských krav chovaných ve volném výběhu.
Barva hran
  • Na zakázku namíchaná barva na bázi vody v bílém odstínu.
Prošití
  • Vysoce odolná polyesterová nit bílé barvy s atestací „ekologicky šetrný výrobek“.
Opasky jsou vyhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů, přesto se může stát, že kůže začne po čase vysychat, obzvláště na těch nejvíce namáhaných místech. V balení naleznete lahvičku se speciálním krémem na kůži a hadřík na jeho aplikaci. Krém naneste na opasek v tenké vrstvě a nechte ho po dobu několika hodin kůží vstřebat. Poté setřete nevstřebané zbytky a opasek můžete opět běžně používat. Více informací se dozvíte na našem blogu v článku 5 základních pravidel péče o kůži.

1 990 Kč


    Cena: 500Kč

0%
    ValerioValerioVěnování