Gamekeeper

Unikátní opasek jež svou barevnou kombinací oslavuje přírodu a myslivost. Gamekeeper je dobrou ukázkou, jak prostřednictvím toho, jak se oblékáme, můžeme komunikovat světu kolem sebe, kým jsme a v co věříme. Vymaňte se z anonymních konfekčních produktů, které neříkají nic o Vaší osobnosti. Opasky jsme si na dílně částečně předvyrobili, pouze je zkracujeme a orážíme vlastním logem a Vaším monogramem. Opasky odesíláme do 5 pracovních dnů od přijetí platby.
Spona
  • Leštěná přírodní mosaz v bavě zlata.
Kůže
  • Prvotřídní semianilinové usňe hnědé a tmavě zelené barvy s kompletně zachovaným pravým lícem, které byly ekologicky činěny v Itálii v přírodních tříslovinách a barveny v dřevěných sudech. Kůže pochází výhradně z francouzských krav chovaných ve volném výběhu.
Barva hran
  • Na zakázku namíchaná barva na bázi vody v odstínu hnědé a tmavě zelené.
Prošití
  • Vysoce odolná polyesterová nit tmavě zelené a hnědé barvy s atestací „ekologicky šetrný výrobek“.
Opasky jsou vyhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů, přesto se může stát, že kůže začne po čase vysychat, obzvláště na těch nejvíce namáhaných místech. V balení naleznete lahvičku se speciálním krémem na kůži a hadřík na jeho aplikaci. Krém naneste na opasek v tenké vrstvě a nechte ho po dobu několika hodin kůží vstřebat. Poté setřete nevstřebané zbytky a opasek můžete opět běžně používat. Více informací se dozvíte na našem blogu v článku 5 základních pravidel péče o kůži.

2 490 Kč


    Cena: 500Kč

0%
    GamekeeperGamekeeperGamekeeper