Blue Lightening

Kontrastní spojení konzervativní tmavě hnědá kůže s vystupující zářivou světle modrou nití a lesknoucí masivní stříbrnou sponou vytváří opravdu stylový opasek, který dodá nový rozměr Vašemu pátečnímu večernímu outfitu do města. Sebevědomí a nezdolnost jsou slova nejlépe charakterizující tento opasek. Pro opravdu trendy image spojte opasek s námi dodanými světle modrými voskovaným tkaničkami La Praga. Opasky jsme si na dílně částečně předvyrobili, pouze je zkracujeme a orážíme vlastním logem a Vaším monogramem. Opasky odesíláme do 5 pracovních dnů od přijetí platby.
Spona
  • Poniklovaná satinovaná (lehce broušená) mosaz.
Kůže
  • Prvotřídní semianilinová useň tmavě hnědé barvy s kompletně zachovaným pravým lícem, která byla ekologicky činěna v Itálii v přírodních tříslovinách a barvena v dřevěných sudech. Kůže pochází výhradně z francouzských krav chovaných ve volném výběhu.
Barva hran
  • Na zakázku namíchaná barva na bázi vody tmavě hnědého odstínu.
Prošití
  • Vysoce odolná polyesterová nit světle modré barvy s atestací „ekologicky šetrný výrobek“.
Opasky jsou vyhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů, přesto se může stát, že kůže začne po čase vysychat, obzvláště na těch nejvíce namáhaných místech. V balení naleznete lahvičku se speciálním krémem na kůži a hadřík na jeho aplikaci. Krém naneste na opasek v tenké vrstvě a nechte ho po dobu několika hodin kůží vstřebat. Poté setřete nevstřebané zbytky a opasek můžete opět běžně používat. Více informací se dozvíte na našem blogu v článku 5 základních pravidel péče o kůži.

2 490 Kč


    Cena: 500Kč

0%
    Blue LighteningBlue LighteningBlue Lightening