Black and white

Opasky z černé barvy kůže byly a vždy budou jedněmi z nejoblíbenějších. Čistě černá kombinace působí poněkud všedně a unyle, zejména pokud je nošena k Vašemu volnočasovému outfitu. Blackandwhite se svou kontrastní bílou rozbíjí tento stereotyp a společně se stylovou stříbrnou sponou vytváří spojení, jež Vám zajistí uznalé a toužebné pohledy Vašeho okolí. Opasky jsme si na dílně částečně předvyrobili, pouze je zkracujeme a orážíme vlastním logem a Vaším monogramem. Opasky odesíláme do 5 pracovních dnů od přijetí platby.
Spona
  • Poniklovaná satinovaná (lehce broušená) mosaz.
Kůže
  • Prvotřídní semianilinové usňe černé a bílé barvy s kompletně zachovaným pravým lícem, které byly ekologicky činěny v Itálii v přírodních tříslovinách a barveny v dřevěných sudech. Kůže pochází výhradně z francouzských krav chovaných ve volném výběhu.
Barva hran
  • Na zakázku namíchaná barva na bázi vody v odstínu bílé a černé.
Prošití
  • Vysoce odolná polyesterová nit bílé a černé barvy s atestací „ekologicky šetrný výrobek“.
Opasky jsou vyhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů, přesto se může stát, že kůže začne po čase vysychat, obzvláště na těch nejvíce namáhaných místech. V balení naleznete lahvičku se speciálním krémem na kůži a hadřík na jeho aplikaci. Krém naneste na opasek v tenké vrstvě a nechte ho po dobu několika hodin kůží vstřebat. Poté setřete nevstřebané zbytky a opasek můžete opět běžně používat. Více informací se dozvíte na našem blogu v článku 5 základních pravidel péče o kůži.

2 490 Kč


    Cena: 500Kč

0%
    BlackandwhiteBlackandwhiteBlackandwhite