Nároďák

Českým národním sportem byl, je a vždy bude hokej. Vyjádřete společně s námi podporu hokejové reprezentaci prostřednictvím námi speciálně navrženého opasku Nároďák. Tento unikátní opasek se skládá z barev české národní vlajky. Symbolizuje tak národní hrdost a poukazuje na to, že nejlepší světoví hráči vždy pocházeli a stále pochází ze země nazývané Česká republika. Opasky jsme si na dílně částečně předvyrobili, pouze je zkracujeme a orážíme vlastním logem a Vaším monogramem. Opasky odesíláme do 5 pracovních dnů od přijetí platby.
Spona
  • Poniklovaná satinovaná (lehce broušená) mosaz, 35mm.
Kůže
  • Prvotřídní semianilinové usňe červené a tmavě modré barvy s kompletně zachovaným pravým lícem, které byly ekologicky činěny v Itálii v přírodních tříslovinách a barveny v dřevěných sudech. Kůže pochází výhradně z francouzských krav chovaných ve volném výběhu.
Barva hran
  • Na zakázku namíchaná barva na bázi vody v odstínu tmavě modré a červené.
Prošití
  • Vysoce odolná polyesterová nit bílé barvy s atestací „ekologicky šetrný výrobek“.
Opasky jsou vyhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů, přesto se může stát, že kůže začne po čase vysychat, obzvláště na těch nejvíce namáhaných místech. V balení naleznete lahvičku se speciálním krémem na kůži a hadřík na jeho aplikaci. Krém naneste na opasek v tenké vrstvě a nechte ho po dobu několika hodin kůží vstřebat. Poté setřete nevstřebané zbytky a opasek můžete opět běžně používat. Více informací se dozvíte na našem blogu v článku 5 základních pravidel péče o kůži.

2 490 Kč


    Cena: 500Kč

Pánský kožený opasek
Hromadná fotka sponNarodak_emboss