Alessio

Pro ženu nebo muže? Na tom nezáleží. Už dávno neplatí, že růžová barva patří výhradně ženám. Naopak, nosí ji zejména muži, kteří mají silné sebevědomí a ženy tuto sebejistotu umí řádně ocenit. Růžová kůže, kterou při výrobě používáme, je značně vyvalchovaná (měkká), díky tomu se opasek bude velice pohodlně nosit a nebudete o něm téměř vědět. Opasky jsme si na dílně částečně předvyrobili, pouze je zkracujeme a orážíme vlastním logem a Vaším monogramem. Opasky odesíláme do 5 pracovních dnů od přijetí platby.
Spona
  • Poniklovaná satinovaná (lehce broušená) mosaz.
Kůže
  • Prvotřídní semianilinová useň růžové barvy s kompletně zachovaným pravým lícem, která byla ekologicky činěna v Itálii v přírodních tříslovinách a barvena v dřevěných sudech. Kůže pochází výhradně z francouzských krav chovaných ve volném výběhu.
Barva hran
  • Na zakázku namíchaná barva na bázi vody v tmavě modrém odstínu.
Prošití
  • Vysoce odolná polyesterová nit tmavě modré barvy s atestací „ekologicky šetrný výrobek“.
Opasky jsou vyhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů, přesto se může stát, že kůže začne po čase vysychat, obzvláště na těch nejvíce namáhaných místech. V balení naleznete lahvičku se speciálním krémem na kůži a hadřík na jeho aplikaci. Krém naneste na opasek v tenké vrstvě a nechte ho po dobu několika hodin kůží vstřebat. Poté setřete nevstřebané zbytky a opasek můžete opět běžně používat. Více informací se dozvíte na našem blogu v článku 5 základních pravidel péče o kůži.

1 990 Kč


    Cena: 500Kč

0%
    AlessioAlessioVěnování