White Strip

Elegantní stříbrná spona ve spojení barevné trojkombinace bordeaux, modré a bíle působí opravdu důstojně a dodá každému hráči potřebné sebevědomí v náročných momentech golfového utkání. Bílé prošití těla opasku s voskovanými tkaničkami La Praga je kombinace, které nelze odolat. Opasky jsme si na dílně částečně předvyrobili, pouze je zkracujeme a orážíme vlastním logem a Vaším monogramem. Opasky odesíláme do 5 pracovních dnů od přijetí platby.
Spona
  • Poniklovaná leštěná mosaz.
Kůže
  • Prvotřídní semianilinové usňe v barvě Bordeaux, modré a bílé s kompletně zachovaným pravým lícem, které byly ekologicky činěny v Itálii v přírodních tříslovinách a barveny v dřevěných sudech. Kůže pochází výhradně z francouzských krav chovaných ve volném výběhu.
Barva hran
  • Na zakázku namíchaná barva na bázi vody v odstínu tmavě modré a Bordeaux.
Prošití
  • Vysoce odolná polyesterová nit bílé a vínové barvy s atestací „ekologicky šetrný výrobek“.
Opasky jsou vyhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů, přesto se může stát, že kůže začne po čase vysychat, obzvláště na těch nejvíce namáhaných místech. V balení naleznete lahvičku se speciálním krémem na kůži a hadřík na jeho aplikaci. Krém naneste na opasek v tenké vrstvě a nechte ho po dobu několika hodin kůží vstřebat. Poté setřete nevstřebané zbytky a opasek můžete opět běžně používat. Více informací se dozvíte na našem blogu v článku 5 základních pravidel péče o kůži.

2 490 Kč


    Cena: 500Kč

0%
    White StripWhite StripWhite Strip