Pinkee

Dávno neplatí, že růžová barva patří výhradně ženám. Naopak, nosí ji zejména muži, kteří mají silné sebevědomí a ženy tuto sebejistotu umí řádně ocenit. Růžová je prostě úžasná letní barva, která patří k Vašemu golfovému outfitu. Zkombinujte ji s jiným doplňkem či detailem na Vašem oděvu a nebo použijte naše elegantní voskované tkaničky pro ještě impozantnější vzhled. Opasky jsme si na dílně částečně předvyrobili, pouze je zkracujeme a orážíme vlastním logem a Vaším monogramem. Opasky odesíláme do 5 pracovních dnů od přijetí platby.
Spona
  • Poniklovaná satinovaná (lehce broušená) mosaz.
Kůže
  • Prvotřídní semianilinové usňe růžové a bíle barvy s kompletně zachovaným pravým lícem, které byly ekologicky činěny v Itálii v přírodních tříslovinách a barveny v dřevěných sudech. Kůže pochází výhradně z francouzských krav chovaných ve volném výběhu.
Barva hran
  • Na zakázku namíchaná barva na bázi vody v růžovém odstínu.
Prošití
  • Vysoce odolná polyesterová nit bílé barvy s atestací „ekologicky šetrný výrobek“.
Opasky jsou vyhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů, přesto se může stát, že kůže začne po čase vysychat, obzvláště na těch nejvíce namáhaných místech. V balení naleznete lahvičku se speciálním krémem na kůži a hadřík na jeho aplikaci. Krém naneste na opasek v tenké vrstvě a nechte ho po dobu několika hodin kůží vstřebat. Poté setřete nevstřebané zbytky a opasek můžete opět běžně používat. Více informací se dozvíte na našem blogu v článku 5 základních pravidel péče o kůži.

2 490 Kč


    Cena: 500Kč

0%
    PinkeePinkeePinkee