Old-Fashion

Masivní stříbrná spona našitá na opasek v kombinaci hnědé, modré a bílé barvy kůže na Vás bude působit velice moderně, ale zároveň stylově a vkusně. Opasek je velice vhodný pro ty z vás, kteří hledají stylový,svěží letní opasek na golf, ale zároveň si chtějí zachovat svou konzervativnější a zdrženlivější vizáž. Opasky jsme si na dílně částečně předvyrobili, pouze je zkracujeme a orážíme vlastním logem a Vaším monogramem. Opasky odesíláme do 5 pracovních dnů od přijetí platby.
Spona
  • Poniklovaná satinovaná (lehce broušená) mosaz.
Kůže
  • Prvotřídní semianilinové usňe v hnědé, bílé a tmavě modré barvě s kompletně zachovaným pravým lícem, které byly ekologicky činěny v Itálii v přírodních tříslovinách a barveny v dřevěných sudech. Kůže pochází výhradně z francouzských krav chovaných ve volném výběhu.
Barva hran
  • Na zakázku namíchaná barva na bázi vody v odstínu hnědé a bílé.
Prošití
  • Vysoce odolná polyesterová nit modré a hnědé barvy s atestací „ekologicky šetrný výrobek“.
Opasky jsou vyhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů, přesto se může stát, že kůže začne po čase vysychat, obzvláště na těch nejvíce namáhaných místech. V balení naleznete lahvičku se speciálním krémem na kůži a hadřík na jeho aplikaci. Krém naneste na opasek v tenké vrstvě a nechte ho po dobu několika hodin kůží vstřebat. Poté setřete nevstřebané zbytky a opasek můžete opět běžně používat. Více informací se dozvíte na našem blogu v článku 5 základních pravidel péče o kůži.

2 490 Kč


    Cena: 500Kč

0%
    Old-FashionOld-FashionOld-Fashion