O nás

„Stroje jsou seřízeny dělat svou práci relativně bezchybně a lze k nim postavit lidi, kterým na produktu nezáleží. To v případě ruční výroby není možné.”

La Praga byla založena v Praze, srdci Evropy. Specializujeme se na ruční výrobu produktů z kůže, v současné chvíli výhradně opasků. Často se snažíme dělat věci jinak, než je zvykem, experimentujeme, zkoušíme, učíme se a hlavně se snažíme do naší práce vnést inovace 21. století. Výsledkem naší snahy je unikátní on-line konfigurátor spolu s produkty prémiové kvality. Kontrastem k tomu zůstává historické řemeslo jádrem všeho, co děláme. Používáme výhradně tradiční nástroje užívané v brašnářství s důrazem na precizní ruční práci.

Proč to děláme? Milujeme vůni přírodně činěné kůže bez chemických aditiv a práci s opravdu kvalitním materiálem. Je to úžasný pocit vzít kus kůže a postupně jej opracovávat, měnit, přizpůsobovat potřebám budoucího majitele a sledovat, jak se relativně obyčejný materiál přetváří pod našima rukama, s úsilím do práce vloženého, v opravdu krásný produkt. Na konci dne vidíme, že jsme vytvořili něco reálného, hmatatelného, něco na co jsme s patřičnou dávkou hrdosti pyšní a nestydíme se na to vyrazit název La Praga.

Tým La Praga

Petr
Výroba & Grafika

"Abyste mohli dělat věci jinak, musíte je jinak i vidět."

Tel: +420 737 258 817
E-mail: [email protected]

Jiří
Marketing & Finance

"Náš zákazník, náš pán."

Tel: +420 739 676 683
E-mail: cafourek@lapraga.cz

Ivana
Výroba

"Co se dělá, má se vždycky dělat pořádně, i když je to pošetilost."

Adriana
Design & Výroba

"Dokonalost se skrývá v detailech."

Ágnes
Prodej

"Mám jednoduchý vkus, chci pouze to nejlepší."