Možnosti platby

Vyberte si tu, která Vám vyhovuje nejvíce

Kartou Online - skrze platební bránu GoPay
Pro její bezpečnost a pohodlí se jedná o nejpopulárnější platební metodu s téměř okamžitým provedením transakce a potvrzením o jejím zpracování. Podporované karty: MasterCard, MasterCard Electronic, Visa, Visa Electronic, Maestro. Nemusíte se ničeho obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný. Platební systém GoPay je licencován a regulován Českou národní bankou jako instituce elektronických peněz a je pod dohledem Ministerstva financí ČR, více informací se můžete dozvědět na www.GoPay.cz

Bankovním převodem na účet La Praga s.r.o.
V ČR stále velice populární způsob placení. Platbu lze provést okamžitě, ale zpracována bude pouze v úředních hodinách Vaší banky (obvykle 8-18hodin v pracovní dny). Při zvolení možnosti této platby Vám po dokončení objednávky budou zaslány informace o bankovním spojení. S výrobou opasků se započne až po obdržení platby na náš účet, proto doporučejeme provést platbu co nejdříve.

Bankovní spojení:
Názav účtu: La Praga s.r.o.
Číslo účtu: 2100868068 / 2010
IBAN: CZ1220100000002100868068
BIC: FIOBCZPPXXX
Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1

Systém PayPal
Jedná se o elektronický platební prostředek. Účet v systému funguje v podstatě jako běžný bankovní účet, skrze který se dá přímo napojit na miliony internetových obchodů po celém světě a přesun peněz z účtu na účet díky tomu probíhá okamžitě.