Kontaktujte nás

Bohužel v současné době nedisponujeme dílnou, kterou bychom mohli udělat volně přístupnou pro naše zákazníky, i když bychom velice rádi a doufáme, že se tak i v blízké době stane. V tento moment jsme se namísto toho rozhodli investovat náš čas a peníze do otevření našeho online obchodu, pomocí kterého doufáme, že odstraníme geografickou vzdálenost mezi Vámi, našimi zákazníky. Pokud byste si ale stále chtěli prohlédnout naše opasky před samotnou koupí osobně, máte 4 následující možnosti:

Osobní schůzka v Praze
Chtěli byste si prohlédnout vzorky našich kůži, spon či hotových opasků osobně? A nebo si stále nejste jisti, jak se správně změřit? Zavolejte nám na číslo + 420 739 676 683 a nebo napište e-mail na adresu [email protected] a domluvte si s námi schůzku v Praze a blízkém okolí. Rádi za Vámi přijedeme k Vám domů, do práce a nebo se můžeme sejít v kavárně. Společně pak vybereme provedení a změříme míru pro Váš opasek La Praga.

Návštěva obchodu All4Golf
Jste-li z Prahy a nebo máte-li cestu kolem, můžete se zastavit v kamenné prodejně All4Golf na adrese Československého exilu 1888/4 na Praze 4. Můžete si zde prohlédnout některé z našich neprošitých opasků s kontrastní hranou, vzít si míru pomocí našeho nekonečného opasku a nakonec i udělat objednávku.

Akce po celé ČR
Přijeďte se za námi podívat na veřejnosti přístupné události, kterých se účástníme a prezentujeme na nich naši dílnu. Toto léto jsme např. procestovali republiku s charitativní golfovou tour Lymfom Help. Pro více informací doporučujeme sledovat naši stránku na Facebooku, kde Vás budeme včas informovat o veškerých nadcházejících událostech, kterých se zúčastníme.

Zaslání vzorníků kůže poštou
Jestliže stále váháte, jakou barvu kůže zvolit a raději byste před samotnou koupí opasku viděli daný materiál na vlastní oči, potom Vám doporučujeme objednat si náš vzorník kůže, který je pro zákazníky zdarma – zaplatíte pouze poštovné za jeho doručení a poplatek 100Kč, který Vám ale následně bude připsán v podobě kreditu na Váš účet a budete jej moci uplatnit k nákupu Vámi vybraného opasku La Praga. Vzorníky zasíláme tentýž a nebo následující pracovní den od jejich objednání.

Máte-li na nás jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám se vším pomůžeme, objasníme, poradíme. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě.

Rychlý kontakt

E-mailová adresa
V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: [email protected]

Telefonní kontakt
V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: + 420 739 676 683

Korespondenční a fakturační adresa:

Chtěli bychom upozornit naše zákazníky, že na dané adrese se nenachází dílna provozovny. Daná adresa slouží pouze a výhradně ke korespondenčním a fakturačním účelům. Děkujeme za pochopení.

Korespondenční adresa
La Praga s.r.o.
V Trninách 824
190 14 Praha 9, Klánovice
Česká republika

Fakturační adresa
La Praga s.r.o.
IČ: 04432746
DIČ: CZ04432746
V Trninách 824
190 14 Praha 9, Klánovice

Tým La Praga

Petr
Výroba & Grafika

"Abyste mohli dělat věci jinak, musíte je jinak i vidět."

Tel: +420 737 258 817
E-mail: [email protected] 

 

Jiří
Marketing & Finance

"Náš zákazník, náš pán."

Tel: +420 739 676 683
E-mail: cafourek@lapraga.cz

Ivana
Výroba

"Co se dělá, má se vždycky dělat pořádně, i když je to pošetilost."

 

 

Adriana
Design & Výroba

"Dokonalost se skrývá v detailech."

Ágnes
Prodej

"Mám jednoduchý vkus, chci pouze to nejlepší."